Dom,

Connexoon – steruj swoim domem

Technologie pozwalające na stosowanie rozwiązań z zakresu inteligentnego domu wciąż zaskakują. Od teraz życie może być o wiele łatwiejsze z aplikacją do sterowania domem Connexoon od firmy Somfy.

Smart Home to pojęcie kojarzące się z lepszym komfortem życia. Inteligentne rozwiązania dla domu i mieszkania dostępne są przy pomocy nieskomplikowanych aplikacji, które gwarantują bezpieczeństwo i szybkość obsługi.

Connexoon zarządza domem

Firma Somfy, której Salva jest partnerem, ma w swojej ofercie trzy aplikacje Connexoon, które gwarantują wygodne rozwiązania w zakresie inteligentnego domu. Wszystkim można zarządzać z poziomu smartfona – szybko i wygodnie. Dzięki temu rozwiązaniu w łatwy sposób obsłużysz okna, taras i bramy.

Connexoon Window

To jedna z trzech aplikacji Connexoon. Dzięki niej będziesz mógł sterować dostępnymi w domu oknami oraz elementami im podlegającymi – roletami, żaluzjami fasadowymi, oświetleniem czy czujnikami pogodowymi i alarmem. Jedno kliknięcie wystarcza by włączyć zamykanie okien czy ustawić alarm. Programowane scenariusze pozwolą być gotowym na każdą sytuację – w aplikacji możliwe jest np. otwieranie i zamykanie rolet zależnie od stanu pogody.

Connexoon Terrace

Aplikacja do zarządzania tarasem. Świetnie rozwiązanie na lato i nie tylko. Możliwe jest odpowiednie ustawienie markizy czy pergoli. Przy wieczornym spotkaniu ze znajomymi wystarczy jedno kliknięcie by włączyć oświetlenie i nastrojową muzykę. Możesz zrobić zdjęcie swojego tarasu by później wszystko odtworzyć przy pomocy aplikacji Connexoon. Smart Home pozwala na kontrolowanie wszystkich ustawień i programowanie według indywidualnych preferencji.

Connexoon Acces

Koniec ze spóźnianiem się do pracy – swoją bramę możesz zamknąć jednym kliknięciem w aplikacji. Smart Home ułatwia sterowanie bramami, drzwiami garażowymi czy światłem. Zdalne zarządzanie alarmem i sprawdzenie bram możliwe jest nawet z dala od domu. Aplikacja Connexoon posiada także funkcję geolokalizacji.

Podziel się

Zobacz również

Dom

Ogród zimowy w Twoim domu

Jeśli marzy Ci się piękny ogród przez cały rok to jest na to świetne i dosyć proste rozwiązanie - ogród zimowy. Dzięki współczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, projekt oraz aranżacja ogrodu ... czytaj więcej

Dom

Inteligentne ogrzewanie

Istnieją rozwiązania, które pomogą właścicielom domów zaoszczędzić na ich użytkowaniu. Jedną z takich opcji jest zainstalowanie u siebie systemu inteligentnego ... czytaj więcej

Dom

Dom energooszczędny – jak?

W erze wszechogarniającej nas dyskusji o zmianach klimatycznych i próbie ratowania naszego środowiska, bardzo dużo osób uświadamia sobie potrzebę zainwestowania w budowę domu, który będzie ... czytaj więcej

Dom

Letnie pomysły na taras

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto pełną parą zacząć przygotowania do sezonu. Nawet jeśli nie wyjeżdżamy nigdzie na wakacje, możemy je spędzić w miłej atmosferze w zaciszu naszego ... czytaj więcej

Zadzwoń teraz!
61 307 00 45