Wybrane realizacje

Podziel się

Poznań Paczkowo

Poznań Paczkowo

W domu jednorodzinnym w Paczkowie zastosowaliśmy profile Veka SL 82 marki AdamS w kolorze winchester oraz antracytowe rolety ENTERMATIC. Okna garażowe zamontowaliśmy na termopodwalinie. Realizacja została przeprowadzona metodą szczelnego montażu.

zobacz więcej

Nowe Tłoki

Nowe Tłoki

W tej realizacji zamontowaliśmy profile Veka SL 82 w kolorze czarnym matowym. Wykorzystaliśmy rolety nadstawne z systemem sterowania radiowego oraz drzwi wejściowe narożne produkcji Entermatic.

zobacz więcej

Zbąszyń

Zbąszyń

W ramach projektu wykonaliśmy kompletną stolarkę okienną dla domu wolnostojącego, budowanego w dzielnicy domków jednorodzinnych. Użyty system to Veka SL 82 w kolorze winchester. Duże przeszklenia sprawiają, że do domu wpada dużo więcej światła. Całość wykonana w systemie ciepłego montażu.

zobacz więcej

Inwestycja deweloperska

Poznań

To ekskluzywna inwestycja dla bardzo wymagającego inwestora. Realizacja obejmowała montaż okien w systemie Veka SL 82 - to wyjątkowo trwały profil najwyższej jakości. Kolor Winchester idealnie komponuje się z jasną elewacją. Całość uzupełniają drzwi oraz brama garażowa marki Hormann. Dodatkowo zamontowaliśmy również rolety ENTERMATIC. Montaż wykonano na systemie gwarantującym wysoką szczelność.

zobacz więcej

Gruszczyn koło Poznania

Gruszczyn koło Poznania

W tej realizacji wykorzystane zostały okna o profilu Veka 82 w kolorze antracytowym oraz rolety podtynkowe ze sterowaniem SOMFY. Zamontowano również okna tarasowe HST na profilu aluminiowym. Całość uzupełnia brama garażowa marki Hoermann.

zobacz więcej

Dom

Poznań

Kolejna bardzo udana realizacja w Poznaniu. Zakres prac obejmował szczelny montaż na systemie Illbrucka. Okna Adams Passiv-line PLUS o wysokiej izolacyjności cieplnej zostały zamontowane w warstwie ocieplenia (wysunięte ok. 9 cm). Pod oknami znajdują się purenity charakteryzujące się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Klient zdecydował się również na konsole SFS, okno tarasowe HST na profilu aluminiowym oraz bramę garażową marki Hoermann.

zobacz więcej

Poznań

W tej realizacji zostały wykorzystane okna tarasowe Hst na profilu aluminiowym Aliplast w kolorze antracyt. Całość uzupełniają żaluzje fasadowe Selt. Montaż wykonano na wyjątkowo szczelnym systemie ILLBRUCK’a. Dodatkowo zastosowano okna Adams oraz bramę marki Hörmann.

zobacz więcej

Nysa

Nysa

W tym wyjątkowym domu zamontowaliśmy okna aluminiowe na ciepłym profilu Aluprof MB-86 SI w kolorze czarnym. Uwagę przykuwa długa na 20 m fasada w kształcie litery U. W jej skład wchodzą dwa HSy (5 m i 6 m szerokości). Wszystkie okna posadowiliśmy na ciepłych i wytrzymałych belkach. Całość zamontowana na szczelnym systemie ILLBRUCK.

zobacz więcej

Włostów

Włostów

W budynku warsztatu zamontowaliśmy bramy segmentowe Hormann LPU42 o wymiarach 3 m x 3 m. Bramy posiadają fabryczne przeszklenia.

zobacz więcej

Lubsko

Lubsko

W tym nowoczesnym domu zamontowaliśmy jedne z najcieplejszych okien, jakie są dostępne na rynku: PassivLine PLUS. Okna w kolorze antracytowym z roletami zewnętrznymi i zestawem inteligentnego domu z Somfy TaHoma Premium. Garaż zamyka wyjątkowo duża brama garażowa Hormann o wymiarach 5,4 m szerokości i 2,75 m wysokości. Wejście do domu zdobią drzwi aluminiowe Entermatic z klawiaturą kodową zamiast klucza. Okna montowaliśmy na szczelnym systemie ILLBRUCK.

zobacz więcej

Jasień

Jasień

Energooszczędny dom nie może obyć się bez energooszczędnych okien i montażu. Okna PassivLine PLUS zamontowaliśmy w warstwie docieplenia na specjalnych bloczkach. Okna, drzwi i brama garażowa w wyjątkowym kolorze Walnuss Amaretto.

zobacz więcej

Szprotawa

Szprotawa

W tym energooszczędnym domu zbudowanym z styropianowych bloków szwedzkiego systemu zamontowaliśmy okna VEKA SL82. Okna z roletami zewnętrznymi Entermatic SECRET Alu. Montaż na szczelnym systemie Illbruck.

zobacz więcej

Świętno k. Wolsztyna

Świętno k. Wolsztyna

Realizacja obejmowała montaż okien w ścianie trójwarstwowej na konsolach firmy SFS. Największe przeszklenie miało ponad 7 m szerokości! Zastosowano profil aluminiowy Aliplast Genesis I+ w kolorze czarnym. Okno narożne wykonane w systemie "szyby stepowanej" (brak słupka na narożniku).

zobacz więcej

Nowy Świat

Zielona Góra

Realizacja obejmowała montaż stolarki aluminiowej firmy Aliplast system Genesis I+ w kolorze antracytowym plus montaż rolet typu "secret". Górą przy wszystkich oknach został dodany puroterm i do niego były mocowane rolety. Na późniejszym etapie zostaną zamontowane drzwi wejściowe firmy Entermatic z możliwością wejścia przez odcisk palca.

zobacz więcej

Nowa Wieś Zbąska

Nowa Wieś Zbąska

Budynek łączący w sobie prostotę, funkcjonalność oraz energooszczędność. Koncepcja inwestora polegała na stworzeniu ciepłej i zachęcającej przestrzeni, w której z przyjemnością spędza się czas i która jest łatwo dostępna dla wszystkich użytkowników. W celu zapewnienia odpowiednich parametrów termoizolacyjności budynek zamontowany w systemie ciepłego montażu. Profil okienny, jaki został zastosowany to Veka SL 82, kolor to antracyt piaskowany. Na późniejszym etapie pojawią się również żaluzje fasadowe.

zobacz więcej

Dom jednorodzinny

Biskupice pod Poznaniem

W tej realizacji zostały użyte antracytowe okna o profilu Veka 82 ze strukturą piasku. Montaż został wykonany na niezwykle szczelnym systemie illbruck'a. Zostały zastosowane rolety zewnętrzne "secret" oraz zamontowana brama marki Hörmann z przetłoczeniem M.

zobacz więcej

Dom jednorodzinny

Poznań

W tej realizacji zostały użyte antracytowe okna o profilu Veka 82 ze strukturą piasku. Montaż został wykonany na niezwykle szczelnym systemie illbruck'a. Zostały zastosowane rolety zewnętrzne "secret" oraz zamontowana brama marki Hörmann z przetłoczeniem M.

zobacz więcej

Gruszczyn

Poznań

W tym nowoczesnym domu wykorzystaliśmy okna o profilu Brügmann Rondo w kolorze orzecha. Ten profil idealnie sprawdzi się w ciekawych aranżacjach i owalnych kształtach. Zaokrąglony profil skrzydła okiennego zapewnia pewny i równomierny spływ wody deszczowej po zewnętrznej powierzchni okien, co dodatkowo poprawia ich szczelność.

zobacz więcej

Markowice

Poznań

Realizacja obejmowała montaż naszych okien w systemie Veka SL 82. To bardzo trwały profil, produkowany w klasie A. Wykorzystano drzwi unoszono-przesuwne na profilach Ponzio SL 1600, w kolorze winchester. Zamontowano rolety zewnętrzne "secret" również w kolorze winchester, a także drzwi zewnętrzne "Erkado" model P83 w kolorze lazur złoty dąb z naświetleniem i lustrem weneckim.

zobacz więcej

Promienko

Poznań

W tym eleganckim domu zostały wykorzystane okna w kolorze orzech, w systemie Veka SL 82. Zamontowaliśmy drzwi zewnętrzne kompozytowe "Vikking" - model Consul 2. Brama od Normstahl w kolorze sephia ral 8014 z przetłoczeniem L z powierzchnią Brilliant. Wykorzystaliśmy rolety nadstawne w kolorze orzech oraz pancerze kolorze piaskowy beż.

zobacz więcej

Dom jednorodzinny – okna ze szprosami

Paczkowo koło Poznania

W domu jednorodzinnym pod Poznaniem zamontowaliśmy okna ze szprosami w kolorze złotego dębu. Pod oknami tarasowymi wykonane zostały poszerzenia z bardzo ciepłego i stabilnego purotermu. Garaż zyskał bramę marki Hörmann. Budowa czeka na drzwi właściwe - na zdjęciach widoczne są drzwi techniczne.

zobacz więcej

Nekielka

Poznań

To realizacja, która pokazuje możliwości Salva. Budynek o nietypowym kształcie wymagał równie nietypowych okien. Opływowe, nieregularne kształty ościeżnic tworzą spójną, ciągłą linię. Jesteśmy dumni z tego montażu!

zobacz więcej

Dom dwupoziomowy

Tulce k. Poznania

W tej realizacji zamontowaliśmy profile VEKA SL 82 w kolorze Winchester. Pod oknami została użyta bardzo ciepła oraz stabilna podwalina na wysokość posadzki z Purotemu.

zobacz więcej

Dom energooszczędny

Jasin k. Poznania

Realizacja w tym nowoczesnym, energooszczędnym domu w Jasinie koło Poznania obejmowała montaż naszych okien – profil VEKA SL 82 w kolorze srebrno-szarym, piaskowanym. Są tu ciepłe ramki międzyszybowe w kolorze szarym. Ponadto zamontowaliśmy rolety podtynkowe ze sterowaniem radiowym – system „inteligentny dom”.

zobacz więcej

Dom jednorodzinny

Realizacja obejmowała montaż okien w systemie Veka SL 82, kolor antracyt piaskowany. Zostały zastosowane rolety zewnętrzne "secret" oraz zamontowana brama marki Hörmann z przetłoczeniem L. Drzwi aluminiowe produkcji Entermatic z dostawką, w której znajduje się lustro weneckie.

zobacz więcej

Nowoczesna stodoła

Środa Wielkopolska

W tej nowoczesnej stodole wyróżnikiem są profile Aluplast 8000 oraz okna aluminiowe Ponzio PE 78 N HI. W narożnikach zastosowano drzwi unoszono przesuwne HST aluminiowe Ponzio 1600 SL. Brama garażowa Hörmann posiada strukturę Sandgrain z przytłoczeniem L. Montaż został wykonany na bardzo szczelnym systemie ILLBRUCK'a. Drzwi wejściowe aluminiowe "Aluconcept" z naświetleniem refleksyjnym.

zobacz więcej

Dom zeroenergetyczny

Dąbrowa Chotomowska

Ten nowoczesny dom wyróżnia się nie tylko szczelnością PHI, ale i fasadą. Dlatego został wyposażone w niezwykle szczelne antracytowe okna z systemem Passiv-line, pakiety szybowe o dodatnim bilansie energetycznym Planitherm LUX oraz antracytowe żaluzje fasadowe Z 90 sterowane elektrycznie napędami Somfy.

zobacz więcej

Dom jednorodzinny

Nowa Sól

Zestawy okienne, w tym okna narożne i tarasowe, a także brama garażowa firmy Normstahl - to nasza realizacja w Nowej Soli. Montując okna użyliśmy łączników typu "łezka" oraz wykonaliśmy poszerzenia z XPS u dołu okien.

zobacz więcej

Nasi partnerzy

Zadzwoń teraz!
61 307 00 45