SALVA

Mieszkaj komfortowo

Salva Spółka z o.o. jest dostawcą stolarki otworowej. Naszym klientom oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również niepowtarzalne i funkcjonalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Stawiamy na młodość, kreatywność i profesjonalizm. Takie cechy wyróżniają pracowników firmy Salva, których kwalifikacje stale udoskonalamy. Wierzymy, że nasze propozycje zapewnią komfort, bezpieczeństwo i ciepło w każdym domu.

Oferujemy Państwu również szereg bezpłatnych usług:

Opiekę nad klientem

Każdy klient i inwestycja ma swojego opiekuna. Takie rozwiązanie usprawnia współpracę i pozwala zaoszczędzić czas.

Pomiary

Dokonujemy pomiarów na miejscu inwestycji.

Szczegółowe wyceny

Przygotowujemy szczegółowe wyceny na materiały na podstawie przekazanego projektu, dzięki czemu zyskujesz pełen obraz kosztów i pomiaru w miejscu inwestycji.

Usługi logistyczne

Zapewniamy profesjonalną koordynację działań związanych z opieką nad inwestycją. Wyznaczeni pracownicy od początku do końca prowadzą realizację, stały nadzór nad organizacją dostaw, ich terminowością i kompletnością.

Pomoc na placu budowy

Nasi pracownicy służą również radą na placu budowy. Nie musisz tracić cennego czasu na zbędne podróże i umawianie terminów.

Profesjonalne doradztwo

Nasz zespół tworzą specjaliści z branży stolarki otworowej, którzy udzielą Tobie wszelkich informacji z zakresu posiadanego asortymentu, parametrów technicznych i możliwości technologicznych.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, usług i rozwiązań z dziedziny stolarki otworowej oraz zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego. Chcemy stać się Twoim zaufanym partnerem.

Nasi partnerzy

Zadzwoń teraz!
61 307 00 45