Okna,

Rolety podtynkowe. Co warto o nich wiedzieć?

Prezentują się bardzo dobrze i estetycznie współgrają z fasadą budynku. Decydując się na nie mamy ponadto gwarancję wysokiej ochrony cieplnej, akustycznej oraz dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem. Dlaczego warto zdecydować się na rolety zewnętrzne?

Wybór może na pierwszy rzut oka nie być oczywisty. Na rynku funkcjonuje wiele producentów oferujących rolety podtynkowe zewnętrzne. Decydują się na nie przeważnie ci, którzy oczekują dużego komfortu, przede wszystkim prywatnego. Trzeba jednak wiedzieć, że myśląc o roletach podtynkowych najlepiej decydować się na nie w momencie powstawania budynku, a nawet już w trakcie projektowania domu.

Sprawdź naszą ofertę rolet podtynkowych

rolety podtynkowe salva rolety zewnętrzne

Korzyści z zakupu rolet

Rolety najmniej widoczne są wówczas, gdy montujemy je w ścianie. Stąd rolety podtynkowe w niewidoczny sposób są zintegrowane z fasadą budynku i korzystnie wpływają na wizualność obiektu. Mogą charakteryzować się manualnym sterowaniem bądź elektrycznym, ale w tym wypadku warto skorzystać z inteligentnych rozwiązań smart home.

W głównej mierze zakup rolet umożliwia mieszkańcom większy komfort w sferze osobistej, dając poczucie bezpieczeństwa. Ponadto w upalne dni nie wpuszczają promieni słonecznych bezpośrednio na szyby okien, które mogą oddawać ciepło do wnętrza. Dzięki temu latem odczujemy przyjemny chłód. Natomiast zimą skutecznie izolują ciepło, aby nie wydostało się na zewnątrz. Możemy wówczas zapobiec nadmiernemu wychłodzeniu i cieszyć się z oszczędności zużycia energii.

rolety i osłony salva

Co wyróżnia rolety podtynkowe zewnętrzne?

W ofercie salonów Salva znajdziecie rolety zewnętrzne podtynkowe, które charakteryzują się długim okresem eksploatacji, łatwością konserwacji, wysoką izolacyjnością cieplną i akustyczną, ochroną przed działaniem wiatru oraz dodatkowo zabezpieczają przed włamaniem. W zależności od potrzeb klienta możemy wyposażyć je w dodatkowe elementy i funkcjonalności, jak wbudowana moskitiera czy system napędowy, zsynchronizowany z centralą smart home.

Rolety dostępne w naszych salonach zostały wyposażone w nowoczesną technologię, w tym m.in. napędy przewodowe, napędy radiowe, detekcję przeszkód i oblodzeń, io homecontrol – inteligentny dom, czujniki wiatru i słońca. Mogą być one również zintegrowane z systemem alarmowym. O więcej szczegółów warto zapytać naszych ekspertów w salonach okien i drzwi Salva w Gorzowie, Zielonej Górze, Poznaniu i Lubinie.

Podziel się

Zobacz również

Okna

Okna ze szprosami czy bez?

Wybór stolarki okiennej nie ogranicza się jedynie do podjęcia decyzji co do rozmiaru, materiału lub koloru. Coraz częściej w nowoczesnych budynkach montowane są okna ... czytaj więcej

Okna

Jakie okna do łazienki?

Wbrew pozorom wybór okna do łazienki nie jest łatwym zadaniem. Warto uwzględnić szereg czynników, które będą miały ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie ... czytaj więcej

Zadzwoń teraz!
61 307 00 45