Dom,

Zabudowy tarasów. Jaki rodzaj wybrać?

Taras to miejsce, gdzie latem lubimy spędzać więcej czasu. Jednak nie musimy czekać aż do wiosny, by cieszyć się z tej strefy. Istnieje wiele sposobów na zabudowę tarasu, umożliwiające korzystanie z nich przez cały rok.

Zabudowy tarasów jest bardzo popularnym rozwiązaniem ze względu na swoją uniwersalność. Konstrukcja tego typu pasuje bowiem do większości domów czy ogrodów. Dysponując zabudowanym przydomowym tarasem możemy cieszyć się z niego na okrągło. Latem może być otwartą przestrzenią, gdzie każdy będzie chciał się zrelaksować, natomiast zimą będzie zatrzymywać ciepło i stworzy klimatyczne miejsce.

W obrębie tarasów, które są ciekawym rozwiązaniem dla domów, ogrodów, a nawet sklepów możemy wyróżnić kilka produktów, dostępnych w salonach Salva Okna i Drzwi. Nasza oferta obejmuje pergole, markizy oraz systemy aluminiowe ogrodów zimowych. Wszystkie rodzaje zadaszeń wykonane są z wysokiej jakości i trwałych materiałów.

salva ogród zimowy zabudowy tarasów

Rodzaje zadaszeń tarasów w naszej ofercie

Pergole zapewniają estetyczne i efektywne wykorzystanie powierzchni przed domem, jak i lokalem restauracyjnym. Sprawdzi się również jako osobny element konstrukcyjny ogrodu. To nowoczesny kierunek zadaszenia tarasów dla osób, które lubią inteligentne rozwiązania. Pergole w ofercie Salva wykonane są z aluminiowych profilów ekstrudowanych. Dzięki czemu możliwe jest zastosowanie różnych pokryć dachowych oraz wykonania wersji przyściennej oraz wolnostojącej.

W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję wyposażoną w system odprowadzania wody, system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy. Każdą naszą pergolę można do woli rozbudowywać, a także zastosować w nich napędy ułatwiające obsługę.

Markiza to innego typu zadaszenie tarasu lub balkonu. Jest bardziej standardowym rozwiązaniem, które pozwala cieszyć się świeżym powietrzem latem, chroniąc przed deszczem czy uporczywym słońcem.

Ogrody zimowe wbrew pozorom są lekkie i łatwe w montażu. To konstrukcja aluminiowa, która z przekładkami termoizolacyjnymi daje dodatkowy wysoki poziom izolacji cieplnej. Takie rozwiązanie jest idealnym pomysłem na całoroczny taras, jak również na powiększenie powierzchni mieszkalnej.

salva zabudowy tarasów

Dlaczego ogrody zimowe w ofercie Salva Okna i Drzwi to doskonały wybór? Współpracujemy z zaufaną firmą, która produkuje aluminiowe systemy, w których konstrukcyjna przekładka termiczna pozwala na płynne łączenie ze ścianami pionowymi ogrodów, uniemożliwiając przemarzanie. Dach takiego ogrodu można regulować pod różnym kątem.

Zastanawiasz się nad wyborem zabudowy tarasu, aby odpoczywać w tym miejscu przez cały rok? Zapytaj się o aluminiowe konstrukcje pergoli lub ogrodów zimowych. Zapraszamy do naszych salonów Salva w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górzem, Poznaniu i Lubinie. Doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Podziel się

Zobacz również

Dom

Ogród zimowy w Twoim domu

Jeśli marzy Ci się piękny ogród przez cały rok to jest na to świetne i dosyć proste rozwiązanie - ogród zimowy. Dzięki współczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, projekt oraz aranżacja ogrodu ... czytaj więcej

Dom

Inteligentne ogrzewanie

Istnieją rozwiązania, które pomogą właścicielom domów zaoszczędzić na ich użytkowaniu. Jedną z takich opcji jest zainstalowanie u siebie systemu inteligentnego ... czytaj więcej

Zadzwoń teraz!
61 307 00 45