Dom,

Aplikacje do sterowania domem. Connexoon od Somfy

Kolejna odsłona naszego cyklu, w którym przedstawiamy możliwości inteligentnych rozwiązań dla domu. Salva Okna i Drzwi jako partner firmy Somfy przedstawia kolejny produkt – aplikację do sterowania domem Connexoon.

Nieustannie dążymy do lepszego komfortu naszego życia. W kwestii mieszkania i nowoczesnych pomysłów pomogą nam inteligentne rozwiązania, które znamy pod angielską nazwą Smart Home. Dzięki mało skomplikowanym w obsłudze aplikacjom możemy w bezpieczny i szybki sposób zarządzań naszym domem i cieszyć się po prostu z życia. Komfort, bezpieczeństwo i radość, tak powinno charakteryzować się nowoczesne domostwo.

Connexoon to trzy aplikacje do zarządzania domem

Firma Somfy, której salony Salva są partnerem, proponuje wygodne rozwiązania w zakresie inteligentnego domu. Tym razem prezentujemy 3 aplikacje Connexoon, które pozwolą zarządzać urządzeniami z poziomu smartfonu. W łatwy sposób obsłużysz trzy rodzaje elementów posiadłości: okna, taras i bramy.

Connexoon Window

Dzięki tej aplikacji obsłużysz dostępne w budynku okna, w tym podległe urządzenia, takie jak: rolety, refleksole, żaluzje fasadowe, okna, alarmy, oświetlenie, czujniki pogodowe. Rozwiązane to umożliwia uruchamianie jednym kliknięciem, np. włączenie zamykania rolet i ustawienia alarmu. W aplikacji możliwe jest programowanie scenariuszy dopasowanych do określonych sytuacji – możemy otwierać i zamykać rolety, żaluzje adekwatnie do stanu pogody na zewnątrz, sprawdzać okna i zdalnie zmieniać ich ustawienia.

Connexoon Terrace

Aplikacja umożliwia zarządzanie swoim tarasem, w tym kreowanie otoczenia poprzez ustawienia markizy lub pergoli, ale również oświetlenia i muzyki. Istnieje opcja, która umożliwia poprzez zrobienie zdjęcia aktualnego wyglądu tarasu na odtworzenie później jego stanu z tej fotografii – wszystko jednym kliknięciem. W narzędziu możemy w prosty sposób kontrolować wszystkie ustawienia i programować według własnych preferencji.

Connexoon Acces

W przypadku aplikacji do bram możemy w łatwy sposób mieć nad nimi kontrolę, otwierając bramę, drzwi garażowe czy włączyć światło na chwilę przed powrotem. Można również automatycznie zamknąć wszystkie bramy i drzwi po zaparkowaniu samochodu. Dzięki aplikacji zarządzisz zdalnie alarmem i sprawdzisz bramy wjazdowe i garażowe nawet jeśli jesteś daleko od domu. Posiada również funkcję geolokalizacji.

Wszystkie możliwości aplikacji Connexoon mają jeden główny cel – zmaksymalizować komfort życia w naszym domu, zapewniając bezpieczeństwo i oszczędność. Wszelkie informacje na temat inteligentnych rozwiązań dla domu dostępne są u naszych ekspertów w salonach okien i drzwi Salva w Gorzowie, Zielonej Górze, Poznaniu oraz Lubinie. Zachęcamy do odwiedzin i zadawania pytań!

Podziel się

Zobacz również

Zadzwoń teraz!
61 307 00 45