Produkty,

Jak zabezpieczyć swój dom jednorodzinny?

Każdemu zależy na maksymalnym poczuciu bezpieczeństwa, dlatego coraz częściej wielu właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na zainstalowanie alarmów antywłamaniowych. Jak z nich korzystać z łatwością? 

Zapobieganie włamaniom

Najważniejszą funkcją systemu alarmowego w domu jest oczywiście wykrywanie i zapobieganie włamaniom. Przetestowana przez nas opcja łączy zarówno tę podstawową funkcję alarmu jak i jego inteligentne stosowanie. Somfy home alarm zawiera w sobie opatentowaną technologię IntelliTAG, dzięki której czujniki wibracji uruchamiają alarm jeszcze przed dostaniem się napastnika do domu. Imponujący jest fakt, że omawiane czujniki z łatwością są w stanie odróżnić zwykłe pukanie do drzwi od próby włamania.

Łatwe nadzorowanie

Inteligentny system alarmowy od Somfy pozwala na sterowanie swoim domem będąc poza nim. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają z łatwością włączyć i wyłączyć system alarmowy, jak i dowiedzieć się kto w danej chwili znajduje się w domu. Możesz monitorować pomieszczenia w domu, kiedy Cię w nim nie ma i aktywować alarm w trakcie potrzeby.

Intuicyjny montaż

Somfy Home Alarm jest systemem bezprzewodowym, dlatego jego montaż może wykonać prawie każdy. Jedynym elementem wymagającym wiercenia jest zewnętrzna syrena alarmowa, która powinna zostać zamontowana naprawdę solidnie ze względu na możliwe akty wandalizmu. Brak konieczności montażu zmniejsza koszty instalacji.

Dostęp dla przyjaciół

Ciekawą opcją Somfy Home Alarm jest udostępnienie systemu swoim przyjaciołom czy też sąsiadom. Twoi najbliżsi będą mieli dostęp do systemu i w razie jakichkolwiek problemów będą mogli podjąć działania za Ciebie. Sam możesz decydować kto otrzyma prawa użytkowania i będzie mógł aktywować i dezaktywować system oraz mieć ograniczony wgląd do kamer.

Więcej o systemie alarmowym od naszego partnera znajdziesz na stronie Somfy Home Alarm.

Podziel się

Zobacz również

Zadzwoń teraz!
61 307 00 45