Produkty

Okna Gorzów Wielkopolski
Rozwiązania najwyższej jakości

Okna Salva – największy wybór, tylko sprawdzeni producenci

Okna pełnią w pomieszczeniach bardzo wiele funkcji. To dzięki nim możemy wpuścić do środka dużą ilość naturalnego światła, a jednocześnie cieszyć się widokiem na zewnątrz. Wybór odpowiednich okien i ich solidny montaż pozwala także na ograniczenie uciekającej temperatury oraz nieprzyjemnych hałasów z zewnątrz. To również element wykończenia pomieszczenia, który nadaje wnętrzom charakteru.

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym Klientom szeroką gamę okien z różnorodnych tworzyw i w wielu kolorach. Zapewniamy wysokie parametry techniczne, dostosowane do Twoich oczekiwań.

Odwiedź salon okna Gorzów Wielkopolski lub zadzwoń do nas i poznaj naszą ofertę.

Znajdziesz nas tutaj:

Salva Okna i Drzwi
ul. Teatralna 7,
66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 95 737 04 11
biuro.gorzow@salva.com.pl

Rodzaje produktów

Wybierając okna do swojego domu, biura czy mieszkania, zwróć uwagę na tworzywo z jakiego jest wykonane. Poznaj bliżej jego parametry techniczne, które pozwolą Ci cieszyć się komfortem i stylem życia, do jakiego jesteś przyzwyczajony.

W naszym salonie w Gorzowie Wielkopolskim oferujemy szeroki wybór okien w wielu kolorach i o różnych parametrach technicznych:

Okna PCV 

Okna drewniane

Okna drewniano-aluminiowe

Okna aluminiowe

Więcej o oknach

Okna

Okna narożne

Są atrakcyjne i robią dobre wrażenie, dlatego też spotykamy się z nimi coraz częściej w nowoczesnych domach. Dodają budynkowi lekkości i stylu, jednak potrafią sprawić trochę problemów ... czytaj więcej

Nasi partnerzy

Zadzwoń teraz!
61 307 00 45