Aktualności,

Salva z nagrodą Najciekawsza Aranżacja Stoiska

Kolejne branżowe wydarzenie za nami. Tym razem Salva Okna i Drzwi wróciła z XXVI Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz z nagrodą za najciekawszą aranżację stoiska. Dziękujemy za docenienie.

XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz odbyły się 9-11 marca w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze-Drzonków. To coroczne wydarzenie zwołuje najważniejsze firmy z branży z regionu i nie tylko. Nie mogło zabraknąć również naszej firmy, która jest wiodącym dostawcą stolarki otworowej.

Salva chętnie uczestniczy w tego typu wydarzeniach branżowych. Jest to idealna okazja do spotkania się z Klientami i zainteresowanymi tematyką. Dzięki targom możemy bezpośrednio porozmawiać, wymienić spostrzeżenia i nawzajem się zainspirować.

Specjalnie na zielonogórskie targi przyszykowaliśmy stoisko, które zdobyło uznanie organizatorów. Otrzymaliśmy Certyfikat „Najciekawsza Aranżacja Stoiska”, przyznany przez Tomasza Pągowskiego, designera, projektanta wnętrz, muzyka i charyzmatycznego prowadzącego programy telewizyjne: „Remont w 48h”, „Bitwa o Dom”, „Remont za niewielkie pieniądze”, „Samowkręt”.

certyfikat najciekawsza aranżacja stoiska Salva

Nagroda Najciekawsza Aranżacja Stoiska Salva

Dziękujemy!

Podziel się

Zobacz również

Zadzwoń teraz!
61 307 00 45